MAJOWE ŚWIĘTA

25 kwietnia uroczyście obchodziliśmy majowe święta, nasze przedszkole przybrało barwy biało – czerwone. Z tej okazji odbyła się akademia poświęcona rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Święta Pracy oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Akademię przygotowały i poprowadziły dzieci z grupy „Średniaki”. Średniki przypomniały dzieciom ”Co to jest Polska?”. Zaśpiewały pięknie i zatańczyły, aby pokazać jak Polak swoją Polskę kocha. Na zakończenie wesoło z pozdrowieniami w rytm piosenki wyjechały na majówkę. Uroczysta akademia była dla przedszkolaków doskonałą lekcją historii i patriotyzmu.

Zdjęcia tutaj