
22 marca gościliśmy panią Krzysztofę Bronisz-Maciej – mamę Hani, która zaprezentowała wykonywany przez siebie zawód położnej. Pani położna bardzo ciekawie opowiadała o opiece nad noworodkami. Dzieci miały możliwość w praktyce przekonać się, jak należy opiekować się maluszkami tuż po narodzeniu.
Serdecznie dziękujemy Pani Krzysztofie za wspólnie spędzone chwile oraz przybliżenie dzieciom specyfiki zawodu położnej. Życzymy wytrwałości i wielu sukcesów zawodowych.
Zdjęcia tutaj





