W poniedziałek, 29. października odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka tych dzieci, które w tym roku rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Przedszkolaki w obecności Wójta Gminy Kobyla Góra Wiesława Berskiego, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Karoliny Hodyjas-Małowiejskiej, koleżanek i kolegów z innych grup, rodziców oraz nauczycieli zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie i muzyczne. Po występach nastąpiło złożenie przyrzeczenia oraz pasowanie każdego dziecka przez Dyrektor Przedszkola Edytę Szajdak-Kitę. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za dostarczenie ciasta i napojów oraz za pomoc w organizacji uroczystości, a przede wszystkim za tak liczne przybycie. Radzie Rodziców dziękujemy za zakup upominków.
Więcej zdjęć tutaj





