Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, z tej okazji odbyły się uroczystości grupowe. Panowała radosna atmosfera i wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.

       

 

      

W poniedziałek, 29. października odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka tych dzieci, które w tym roku rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Przedszkolaki w obecności Wójta Gminy Kobyla Góra Wiesława Berskiego, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Karoliny Hodyjas-Małowiejskiej, koleżanek i kolegów z innych grup, rodziców oraz nauczycieli zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie i muzyczne. Po występach nastąpiło złożenie przyrzeczenia oraz pasowanie każdego dziecka przez Dyrektor Przedszkola Edytę Szajdak-Kitę. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem. 

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za dostarczenie ciasta i napojów oraz za pomoc w organizacji uroczystości, a przede wszystkim za tak liczne przybycie. Radzie Rodziców dziękujemy za zakup upominków.

Więcej zdjęć tutaj

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności - http://przedszkole-makoszyce.kobyla-gora.pl/index.php/o-przedszkolu/rodo